Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Održana zabavna sportska natjecanja – Najbolji tim u gradu i utrka beba u puzanju

U organizaciji Grada Križevaca, Zajednice sportskih udruga i Društva športske rekreacije Križevci te pod pokroviteljstvom tvrtke KTC d.d. u sklopu Dječjeg tjedna danas su održana dva zabavna sportska natjecanja namijenjena djeci i roditeljima.
Riječ je o utrci beba u puzanju te natjecanju “Najbolji tim u gradu” u kojem su se parovi roditelj-dijete natjecali protiv drugih parova u raznim disciplinama.
Ove godine u utrci beba u puzanju nastupio je rekordan broj djece, a u kategoriji do 12 mjeseci prvo mjesto osvojila je Sara Lepčić, drugo mjesto Mak Nikolić dok je treća bila Elena Bradić.
U kategoriji od 12 do 16 mjeseci prvo mjesto osvojio je Luka Kovačić, drugo Kristofor Karre, a treće Vito Videković.
Na natjecanju „Najbolji tim u gradu“ u kategoriji od 3 do 4 godine prvo mjesto osvojio je tim Hrandek, drugo mjesto tim Šimunec, a treće tim Vlašić.
U kategoriji od 5 do 6 godina prvo mjesto osvojio je tim Podolski, a treće tim Šimunec.

Medalje, priznanja i poklon bonove tvrtke KTC d.d. najboljima su uručili tajnik Zajednice sportskih udruga Križevci Draženko Kovačić te predsjednica Društva športske rekreacije Križevci Darinka Šimunčić.