Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Završio 20. turnir u malom nogometu

U prepunoj sportskoj dvorani Osnovne škole Ljudevita Modeca jučer, 5. siječnja završio je 20. po redu Turnir u malom nogometu „Ožujsko-KTC“ i 2. županijski turnir klubova „Križevci 2018. – Robin trgovine – Ožujsko“.
Pobjedu je kod županijskih klubova i nagradu od 10 tisuća kuna osvojio klub Bratstvo iz Kunovca, drugo mjesto pripalo je klubu Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna dok je treće mjesto osvojio klub Tehnika iz Koprivnice. Najboljim igračem ovog turnira proglašen je Marko Jurčić iz kluba Bratstvo, najboljim vratarom Mihael Kump iz kluba Tomislav-Radnik dok je najboljim strijelcem proglašen Lazar Glasnović s 19 pogodaka iz kluba Prigorje Žerjavica. Nagrade najboljima uručili su predsjednik Gradskog vijeća Grada Križevaca Marko Katanović, delegat Stevo Brujić, predstavnik glavnog sponzora Robin Šatvar, izvršni dopredsjednik NK Radnik Križevci Vitomir Mijić, predstavnik sponzora turnira Siniša Pofek i zamjenik gradonačelnika Danijel Šaško.

Pobjednik 20. malonogometnog turnira i nagradu od 50 tisuća kuna osvojila je ekipa Cvjetno Poliklinika Milojević, a medalje i pehar uručili su im gradonačelnik Mario Rajn, župan Darko Koren i direktor turnira Damir Kemenović. Drugo mjesto osvojila je ekipa Replay dok je treća bila ekipa Pulse Night club Stock. Najboljim igračem proglašen je Kristijan Lovrić iz ekipe Cvjetno Poliklinika Milojević, najboljim vratarom Goran Škorić također iz ekipe Cvjetno, dok je najboljim strijelcem proglašen Ivan Kovačec s 8 pogodaka iz ekipe Replay dok je trofej Fair play „Goran Ilotić“ pripao ekipi 123.design.co CB Planet.
Na ovogodišnjem turniru u malom nogometu sudjelovale su 32 ekipe dok je na županijskom turniru klubova sudjelovalo 30 klubova.
Turnir su organizirali NK Radnik Križevci i Zajednica športskih udruga Križevci pod pokroviteljstvom Grada Križevaca i Koprivničko-križevačke županije.