Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Održan jubilarni 10. Županijski polumaraton Križevci-Kalnik ’19 KTC

U organizaciji Zajednice športskih udruga Križevci i Atletskog kluba Križevci na sam Međunarodni praznik rada održan je jubilarni, 10. Županijski polumaraton Križevci – Kalnik ’19 KTC.
Ukupno je nastupilo 75 natjecatelja, a pobjednik utrke bio je Tamas Nagy iz Mađarske, drugo mjesto osvojio je Ivan Maletić iz AK Maksimir dok je treći bio Ante Živković iz Dubrovnika.
Prvo mjesto kod žena osvojila je Marija Vrajić iz AK Maksimir, druga je bila Anda Tomaš iz AK Svetice, a treća Jasmina Ilijaš iz AK Marathon 95.
Uoči početka utrke nastupile su Križevačke mažoretkinje i Gradski puhački orkestar Križevci, a natjecatelje su pozdravili zamjenik gradonačelnika Danijel Šaško i župan Darko Koren.
Pokrovitelji utrke bili su Koprivničko-križevačka županija, Grad Križevci i Općina Kalnik.